Mezőgazdasági Gépkezelő a Vylyan Pincészetnél - Vylyan Pincészet

Mezőgazdasági Gépkezelő a Vylyan Pincészetnél

Álláslehetőség a Vylyan Pincészetnél, a Villányi borvidéken!

Helyszín: Vylyan Pincészet, Villány, Magyarország
Munkatípus: Teljes munkaidős, helyszíni (on-site)

Csatlakozz Magyarország egyik vezető borászatához, ahol szakmai tapasztalatod értékelt és bővíthető!

A Vylyan-ról:

A Vylyan birtok a Villányi borvidéken, Magyarország leghíresebb vörösbortermő vidékén található. A
birtokot 1992-ben alapította Debreczeni Pál. Ekkor kezdtük telepíteni szőlőültetvényeinket is.
Jelenleg 90 hektáron gazdálkodunk. Minden palack borunkban velünk együtt ott vannak a
termőterület jegyei, és a borkészítés örök érvényű, de egyben állandó megújulást követelő
tudáskincse. Célunk, hogy borainkban bárki megízlelhesse Villányt és megérezze e táj iránt érzett
szeretetünket. Birtokunk központját a kisharsányi Fekete-hegyen, szőlőterületeink szívében
alakítottuk ki, ezzel is kifejezve kötődésünket ültetvényeinkhez. Itt a borkóstolási lehetőség mellett
mediterrán hangulatú terasszal, kulturális és gasztro programokkal várjuk kedves borszerető
vendégeinket.

Munkaköri leírás:

Mezőgazdasági Gépkezelőként Ön felelős lesz különféle mezőgazdasági gépek és berendezések
üzemeltetéséért és karbantartásáért szőlőültetvényünkön. Fontos szerepe lesz a szőlőültetvény
működésének támogatásában, beleértve a talajelőkészítést, ültetést, permetezést, betakarítást és
általános karbantartási feladatokat.

Feladatok és kötelezettségek:

✔️Traktorok és más mezőgazdasági gépek üzemeltetése szőlőültetvényi feladatokhoz, mint a
talajelőkészítés, ültetés, permetezés és betakarítás

✔️Rendszeres karbantartás és kisebb javítások elvégzése a berendezéseken az optimális
teljesítmény érdekében

✔️Segítség a műtrágyák és növényvédő szerek kijuttatásában, a biztonsági előírások betartása
mellett

✔️A szőlőültetvény és a gépek állapotának figyelemmel kísérése és jelentése

✔️Egyéb szőlőültetvényi műveletekben való részvétel szükség szerint

Téged keresünk, ha:

✔️Érvényes vezetői engedéllyel rendelkezik (B 101 T)

✔️Bizonyított tapasztalata van traktorvezetőként vagy mezőgazdasági gépkezelőként

✔️Erős műszaki készségekkel és képességgel rendelkezik kisebb javítások elvégzésére a gépeken

✔️Egyaránt képes önálló munkavégzésre és csapatmunkára

✔️Jó az állóképessége, és képes változó időjárási körülmények között dolgozni

Előnyt jelent:

✔️További tanúsítványokkal rendelkezik specifikus gépek üzemeltetéséhez

✔️Szőlőültetvényi műveletek és mezőgazdasági gyakorlatok ismeretével rendelkezik

✔️Engedéllyel rendelkezik növényvédőszer felhasználására

Amít kínálunk:

✔️Versenyképes, piaci bérezés

✔️Munkába járás költségeinek térítése

✔️Szakmai fejlődési és képzési lehetőségek

✔️Kedvezményes dolgozói borvásárlás biztosítása

Ha szeretne csatlakozni egy dinamikus csapathoz, jelentkezzen az alábbi telefonszámon: Lakatos Tivadar, tel.: + 36 30 445 9969 vagy karrier@vylyan.hu email címen.

Iratkozzon fel a Vylyan hírlevélre!