Raktáros - Vylyan Pincészet

Raktáros

Raktárost keresünk a Vylyan Pincészethez!

Szeretnél egy országos hírnevű borászatnál dolgozni? Csatlakozz a Vylyan Pincészethez raktárosként!

A feladataid lesznek:

  • Beérkező alapanyagok fogadása, az áru kamionról történő kipakolása
  • Késztermékek biztonságos eltárolása
  • Folyamatos anyagmozgatás, fel-letárolás targoncával
  • Szükség esetén kézi anyagmozgatási feladatok ellátása
  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok, csomagolóanyagok összekészítése
  • Az áru értékesítésre kész állapotra felkészítése, csomagolása, összekészítése, kiadása
  • Raktári rend folyamatos fenntartása
  • Felelős a raktárban tárolt áruk, anyagmozgató, csomagoló eszközök gondos,
    megbízható kezeléséért, az előírt szabályozások betartásáért
  • A raktározási tevékenységgel összefüggő adminisztratív feladatok ellátása
  • Készletek, eszközök, berendezések tisztán tartása
  • Termékek megfelelő felcímkézése
  • Munkája során ügyel az áru épségére
  • A vezető által kiadott egyéb, nem napi feladatok elvégzése
  • A raktár készletpontosságát érintő bármilyen eltérés jelzése a felettes részére

Mit ajánlunk Neked?

✅ Versenyképes jövedelem

✅ Hosszútávú munkalehetőség

✅ Bejárási támogatás

✅ Biztos, a próbaidő letelte után határozatlan idejű munkaviszony

✅ A munkavégzéshez szükséges munkaruházatot és munkavédelmi cipőt

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Raktározásban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office – Word, Excel)
  • Jó kapcsolatteremtő képesség, rugalmasság
  • Targoncás jogosítvány
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés

Pincészetünket 7800 Kisharsány, Fekete-hegy 092.hrsz. cím alatt találod.

Induló bér: bruttó 400.000 Ft

Hogyan jelentkezz?

Küldd el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled a karrier@vylyan.hu email címre! A tárgy mezőbe írd: Raktáros!

Ne maradj le erről a lehetőségről! Várunk szeretettel!

Iratkozzon fel a Vylyan hírlevélre!